Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'la ilgili sözleri sansasyon yarattı! “Aşk acısı…”

Son dönemde sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sıklıkla TikTok üzerinden yaptığı canlı yayınlarla gündeme geliyor.

Dergi gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 2014 yılında evlenmiş, 8 yıl birlikte kaldıktan sonra 2019 yılında boşanmıştı.

“SERDAR KENDİNİ BİTİRDİ”

Ortaç, 5 yıldır evli olduğu eski eşi Chloe Loughnan hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Ortaç, “Sonunda eski eşle kalacak adam ben miyim? Adından da anlaşılacağı gibi eski eş kayıp mı? Boşandım, daha iyisi çıktı. Acı diye bir şey yok.” aşktan.”

MÜFETTİŞ 4

Açıklamaya sosyal medyada yorumlar yağdı. Ünlü şarkıcının “Kumar, alkol ve gece hayatı Serdar'ı mahvetti”, “Ne olduğunu sanıyor?”, “Aferin, o adam haklı”, “Serdar mahvoldu” gibi sözlerine yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yıllardır ortalıkta görünmüyordu! Yıllardır ortalıkta görünmüyordu! “Bana 3-5 milyon TL verseler de gitmem” diyerek isyan etti.
Hatta bu yüzden sinir krizi geçirdi!  'Onlar istedi' Hatta bu yüzden sinir krizi geçirdi! 'Onlar istedi'
Ablası çektiği videolarla ortalığı karıştırdı!  Kardeşini kendisini tehdit ve taciz etmekle suçladı... Ablası çektiği videolarla ortalığı karıştırdı! Kardeşini kendisini tehdit ve taciz etmekle suçladı…

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş