Akın Gürlek, Eyüp Kadir İnan… Emniyetteki kriz devam ederken çok konuşulacak açıklama! Bürokratlar, siyasetçiler ve gazeteciler de tek tek dinledi.

Dün gece Türkiye'de Ankara Polis Karakolu'nda yaşananları konuştuğumuz oldukça olaylıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Müsteşarı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'la görüştü. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bugün yaptığı açıklamada, “FETÖ, sosyal medya desteğiyle Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize, siyasetçilerimize, uyguladığı taktiklerle 'oyun kurmaya' çalışıyorsa, onların oyunlarını yok ederiz. tuzaklar kur.” dedi.

GÜVENLİK KRİZİNDE SON ÇADIR! “280 KİŞİ DİNLEDİK” DEDİLER

Sabah muhabiri Abdurrahman Şimşek, aralarında üst düzey siyasetçilerin, bürokratların ve gazetecilerin de bulunduğu 280 kişinin bu ağ tarafından teknik gözetim altında tutulduğunu söyledi.

BU İSİMLER DE ANLATILMIŞTIR

Hukuka aykırı olarak ele geçirilen isimler arasında kamuya açık davaların hakimi Selam Tevhid, 17 Aralık davalarını yargılayan ve karara bağlayan Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek, AK Parti Milletvekili Eyüp Kadir İnan ve DP üyesi gibi isimlerin yer aldığı iddia edildi. Cemal Enginyurt.

Ayhan Bora Kaplan operasyonunun gizli tanığı Serdar Sertçelik; Soruşturmaya Süleyman Soylu, Bekir Bozdağ, Abdülhamit Gül ve Fahrettin Koca gibi siyasi isimlerin de dahil edilmesi konusunda kendisine baskı yapıldığını söyledi.

olarak

Serdar Sertçelik, emniyet müdürü Şevket Demircan ile yaptığı konuşmaları kaydederek bu kayıtları sosyal medya hesabında yayınladı.

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan az önce “Biz buradayız!” Dik ve güçlü duruyoruz. “Dava burada ve umarım yarın da burada olur” dedi.

utanmazlık

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstanbul'da bomba tehdidi!  İşlem yapıldıİstanbul'da bomba tehdidi! İşlem yapıldı
Isparta'daki uçak kazasında 57 kişi hayatını kaybetti!  Tam 17 yıl sonra...Isparta'daki uçak kazasında 57 kişi hayatını kaybetti! Tam 17 yıl sonra…
DEM partisinin belediye başkanı ifade verdiDEM partisinin belediye başkanı ifade verdi

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş