Ankara Üniversitesi 139 sözleşmeli personel alımı yapacak

Resmi Gazete'de yayımlanan açıklamaya göre, 92 hemşire, 15 sağlık teknisyeni, 13 destek personeli, 12 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 katip, 1 teknisyen, 1 fizyoterapist, 1 diğer sağlık personeli ve 1 radyolog teknisyeni istihdam edilecek. Ankara Üniversitesi'ne 139 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Adaylar başvurularını 15-29 Mayıs tarihleri ​​arasında “https://personeldb.ankara.edu.tr” internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KPSS puan sıralaması esas alınacak

Elektronik ortamda eklenen belgeler incelendikten sonra KPSS puan sıralamasına göre aday gösterilmeye hak kazanan asil ve yedeklerin listesi https://personeldb.ankara.edu.tr adresinde duyurulacaktır. Hemşire pozisyonu için asıl yedek sayısı belirlenecek, diğer pozisyonlar için ise iki katı yedek yedek sayısı belirlenecek.

Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar 2022 KPSS (B) Grup Puan Sıralamasına göre belirlenecek olup, yazılı veya sözlü sınav uygulanmayacaktır.

Puanların eşitliği halinde öncelik mezuniyet tarihi daha erken olan adaya, eşitlik halinde ise doğum tarihinden daha büyük olan adaya öncelik verilecektir.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş