Yunus Emre ve Aleyna arasındaki gerilim devam ediyor! Dostluğun bitme nedeni… “Mide bulantısı” demek…

Survivor All Star'da Yunus Emre, oğullarının uyarısıyla bazı şeyleri anladığını ve Aleyna'ya karşı tavır aldığını söyledi. Aleyna ve Yunus Emre'nin uzun süredir samimi davranışlarıyla gündeme gelen dostluğu sona erdi.

“Midem küçüktü”

Yunus Emre şunları söyledi: “Aleyna'nın ailesine ve kardeşine saygı duyuyorum. Evet, Aleyna'nın gitmesini istemiş olabilirim ama neden istediğimi merak ediyorum… Bir grup adamımız vardı, uyarılarıyla bana bir şeyler anlatan, görenler vardı. bazı konularda biraz midem bulandı. beni kötü hissettiren kişilerin çok ilgilendiklerini görüyorum sonuçta insanlar kendi çıkarlarını sürdürmeyi seviyorlar ben bu hayata. insan gibiyim ve hiçbir şey umurumda değil. “Yolun sonu nerede olursa olsun alnım beyaz, başım dik. Bu hayatta anlatamayacağım hiçbir şey yok” dedi.

Yunus Emre ile yaşadığı tartışmanın nasıl bir anda bu noktaya geldiğini anlayamadığını belirten Aleyna, dostluğun bitme nedenini açıkladı.

“Düelloda arkamda…”

“Bazen anlayamıyorum. Hangi noktada cepheler bu kadar değişti, hangi noktada bu kadar düşman olduk anlamıyorum. Nasıl olur da 'Düelloda bana destek olmayın ve onu bırakın' diyebilir? Aramızda kötü bir durum yok bu da ona karşı durmam için yeterli bir sebep” dedi Aleyna. dedi ki:

12
“Ona söyleyecek bir şeyim yok. Düellolarımda sürekli eşinin beni havaalanında beklediğini söylerdi. Bu gidişle eşi onu havaalanında bekliyor olacak. Ben buradan ayrılmadan Yunus Emre gidecek. Ben buradan ayrılacağım.” Şu anda onu her şeyden çok istiyorum, Yunus Emre elendikten sonra ben de elenmek istiyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü şarkıcı böyle alışverişe çıktı!  Hiçbir yolu yok...Ünlü şarkıcı böyle alışverişe çıktı! Hiçbir yolu yok…
Mahmut Tuncer'e ne oldu?  İtiraf etti: Yıllar önceki Ivana pozu...Mahmut Tuncer'e ne oldu? İtiraf etti: Yıllar önceki Ivana pozu…
Brad Pitt'e meydan okuması sosyal medyanın alay konusu oldu!Brad Pitt'e meydan okuması sosyal medyanın alay konusu oldu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber