Olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçında her şeyi başlatan maskeli taraftar hakkındaki gerçek ortaya çıktı!Futbol

Geçtiğimiz pazar günü Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Türk futbol tarihinin karanlık gecelerinden biri yaşandı. Sahayı 3-2’lik galibiyetle terk eden Gialloblù, maçın sonunda orta sahada kutlama yaparken, maskeli bir taraftar sahaya atlayarak oyunculara saldırmaya çalıştı. Olayın hemen ardından saha savaş alanına dönerken, oyuncular ve taraftarlar arasında yumruk ve tekmeler uçuştu.

MAHKEMEDE 7 KİŞİ

Olaylar sırasında, F.Bahçeli futbolculara saldıran ve kamera kayıtlarından kimlikleri tespit edilen 12 taraftar, maçın ardından gözaltına alındı. Tutuklanan taraftarlar arasında sahaya ilk çıkan, maskeli görünümüyle dikkat çeken H.Ç. oldu. (20), F.Bahçe kalecisi Dominic Livakovic’e saldıran OB, Mert Müldür’e köşe direğiyle saldıran ET ve sosyal medyada video paylaşarak havalimanında Trabzonspor taraftarlarına seslenen TCS, KM, OO, ET ve AA. Gözaltına alınan 12 taraftarın 2 gün süren sorgusunun ardından 7’si bugün sabah erken saatlerde Trabzon Adliyesi’ne çıkarıldı.

5

ALMANYA’DAN TÜRKİYE’YE MASKELİ BİR FAN GELDİ

Öte yandan söktüğü köşe direğiyle Fenerbahçeli oyunculara saldıran ET’nin, başkasının Passolig’iyle maça girdiği, tribünlerden ilk atlayan taraftarın ise maskeli H.Ç. olduğu öğrenildi. , maçı izlemek için Almanya’dan Trabzon’a geldi.

66

(İHA)Bu içerik Doğukan Akbayır tarafından yayınlanmıştır.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Turuncu: Ali Koç akıllı davrandı, Erdoğan risk almayacak!Turuncu: Ali Koç akıllı davrandı, Erdoğan risk almayacak!
Türk futbolu için acı gün!  Eski milli futbolcumuz Ersen Martin hayatını kaybetti.Türk futbolu için acı gün! Eski milli futbolcumuz Ersen Martin hayatını kaybetti.
Arda Turan'a hapis ve 633 bin euro para cezası!Arda Turan’a hapis ve 633 bin euro para cezası!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber