İsveç bu olayı konuşuyor! Terör örgütü PKK'nın sözde Avrupalı ​​lideri Senanik Öner, ata tecavüz etti ve suçüstü yakalandı.

İsveç skandal bir olaydan bahsediyor. Terör örgütü PKK'nın sözde Avrupalı ​​lideri Senanik Öner, ata tecavüz etmeye çalışırken polis tarafından yakalandı. Öner'in 3 gün önce başka bir ata tecavüz ettiği öğrenildi.

Tecavüze uğrayan at

İsveç medyasında yer alan haberlere göre, İsveç'te terör örgütü PKK'yı destekleyen derneklerden birinin sözde yetkilisi olan Öner, Helsingborg'daki ahırda ata tecavüz etti. Üç gün sonra polis onu ahırda başka bir ata ikinci kez tecavüz etmeye çalışırken yakaladı.

BIÇAKLA SALDIRDI

Öner tutuklanmaya direndi ve polise bıçakla saldırdı. Öner'in çeşitli suçlardan yargılanması ve 30 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: Kocaeli!  Fabrikada şok olay: Grup seks yaparken yakalandılarYer: Kocaeli! Fabrikada şok olay: Grup seks yaparken yakalandılar
Dere kenarında bulunan cisim patladı!  Acı haber geldiDere kenarında bulunan cisim patladı! Acı haber geldi
Seçil Erzan'a kötü haber!  Hem mağdur sayısı hem de gerekli cezaların uzunluğu arttıSeçil Erzan'a kötü haber! Hem mağdur sayısı hem de gerekli cezaların uzunluğu arttı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber