Esra Balamir tatil fiyatlarına isyan etti: “Sarhoşluğumun Kökünü” yazıp gönderirdim!

Eski model ve popüler program İşte Benim Tarzım Ünlüler'in yarışmacısı Esra Balamir, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

Balamir geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Balamir tatil fiyatlarının yüksek olmasına isyan etti.

“HEM ANNE HEM BABA SORUMLU”

Balamir konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Lahmacun fiyatlarını merak ediyorum. Geçen gün 1 milyon TL'lik banknotu görünce iki gün boyunca 'Bunlar ne yediler?' diye düşündüm. O fatura bana gelse 'Kökü' yazardım. benim zikk'im ve gönder.”

Snobmagazin'in haberine göre, bazı kişilerin 'Kadınlar para ödemez' yorumlarına ilişkin Balamir, şunları söyledi: “Kişiye göre değişir. Güçlü olan ödemeli… 'Kadın giymez' demiyorum. “Hayat paylaşılır. Nafakanın ömür boyu olması gerektiği saçma görünüyor. Belli bir miktar para.” Sakin olmalısınız. Hayatınıza yeni insanlar giriyor ama eski eşinizden nafaka almaya devam ediyorsunuz. Çocuğuna bakmak zorunda… Hem anne hem de anne. Çocuğun geleceğinden baba sorumludur… Ben hiçbir şey istemedim. Erkekler boşanmaktan kurtulmak için her şeyi kabul ediyorlar. 10-15 bin dolar nafaka alanlar da var, 2 bin TL alanlar da var. Burada da adaletsizlik var.

esrabalamshr

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sessizce evlendi!  Cannes pozları büyük olay haline geldiSessizce evlendi! Cannes pozları büyük olay haline geldi
Ekranlara dönüş... O ünlü isme yeni sezon için teklif yapıldı!  İstediği parayı duyunca...Ekranlara dönüş… O ünlü isme yeni sezon için teklif yapıldı! İstediği parayı duyunca…
Boşanacakları yönünde dedikodular vardı!  Tutumları kargaşaya neden oldu    Boşanacakları yönünde dedikodular vardı! Tutumları kargaşaya neden oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş