CHP lideri Özel’den bayram mesajı: Başta Gazze olmak üzere vahşetin son bulmasını diliyorum

Özel, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, oruç ayı olan Ramazan’ı herkesin hep birlikte anladığını belirterek, şunları söyledi:

“Yarın kavuşacağımız Ramazan Bayramı’na 10 gün kala milletimiz büyük bir demokrasi kutlamasını geride bıraktı. Tüm vatandaşlarımız oy tercihleriyle yerel düzeyde merkezi yönetimi dengeleyerek yeni bir demokrasi anlayışının kapılarını araladılar. Hindi.
“Emeklilerin, beyaz, mavi ve gri yakalı işçilerin, ekonomik krizden etkilenen geniş kesimlerin sorunlarını, Ramazan Bayramı sonrasında da yönettiğimiz belediyeler ve parlamentodaki grubumuz aracılığıyla çözmek için elimizden geleni yapacağız. Asgari ücretli çalışanlara, kamu çalışanlarına ve gençlere destek olmak ve bu krizin etkilerini azaltmak.”

İSRAİL İLE TİCARETİ KESME ÇAĞRISI

Özel, yüreğini yaraladığı Gazze’deki katliama karşı vatandaşların benimsedikleri İsrail ile ticareti durdurma taleplerine kulak tıkayan Cumhur İttifakı’nın Ramazan ayının son günü ilan ettiği kısmi kısıtlamayı değerlendirdiğini söyledi. Yetersiz de olsa ilk adım olarak İslam aleminin ve tüm insanlığın bir adım atmasını rica ederek, şunları kaydetti: “Başta Gazze olmak üzere İslam coğrafyasında yaşanan vahşetlerin son bulmasını temenni ediyorum. Tüm milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. bu bayram yeni ve güzel başlangıçları beraberinde getiriyor.” ilan etti. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
6 il ve 10 ilçe için daha karar çıktı6 il ve 10 ilçe için daha karar çıktı
Erdoğan'ın telefon diplomasisiErdoğan’ın telefon diplomasisi
Amoled ekranı, şık tasarımı ve uzun pil ömrü ile ön plana çıkıyor.Amoled ekranı, şık tasarımı ve uzun pil ömrü ile ön plana çıkıyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber