Antalya'da öğrencileri taşıyan midibüs hendeğe uçtu: 25 yaralı

Antalya'da 2 öğretmen ve 22 öğrenciyi taşıyan midibüs, Göcek rampalarına geldiğinde yağmur nedeniyle yoldan çıkarak hendeğe düştü.

ÇOK SAYIDA AMBULANS GÖNDERİLDİ

Kazayı gören vatandaşların Muğla acil çağrı merkezi 112'ye haber vermesi üzerine bölgeye Fethiye, Dalaman ve Ortaca'dan çok sayıda ambulans, Muğla Fethiye Büyükşehir Belediyesi ve Dalaman itfaiye, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Araçta 2 öğretmen, 22 öğrenci ve bir sürücünün bulunduğu, yaralıların Fethiye, Dalaman ve Ortaca'daki devlet hastanelerine sevk edildiği öğrenildi. Yaralı öğrencilerin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.
AW201546_02

Kazaya karışan ve yaralanan öğrenci grubunun Ortaca'dan Antalya'ya geziyle gittiği ve dönüş sırasında kazanın meydana geldiği iddia edildi. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dünya gözlerini kaçırdı!  ABD'den açıklamaDünya gözlerini kaçırdı! ABD'den açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!  Eğitimde şiddete karşı yasal düzenlemeler: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Eğitimde şiddete karşı yasal düzenleme: “Hızla hayata geçireceğiz”
Önümüzdeki 3 güne dikkat!  Güneş'te büyük patlama!  Güçlü jeomanyetik fırtına uyarısıÖnümüzdeki 3 güne dikkat! Güneş'te büyük patlama! Güçlü jeomanyetik fırtına uyarısı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş